Ansatte ved Sande ungdomsskole

Administrasjon   
NavnTittelTelefonE-post
Rektor

41429804

Øystein Riise Undervisningsinspektør

33787243

Tyge Grambo  Undervisningsinspektør

33787244 

Anne-May Schwencke Kontorkonsulent 33787240
Kathrine Finden Rådgiver 33787245 kathrine.finden@sande-ve.kommune.no
Mette Grønseth Hagen Sosiallærer 33787246 mette.christine.gronseth.hagen@sande-ve.kommune.no
May-Kristin A. Weberg Koordinator for spesialundervisning 33787247 may-kristin.a.weberg@sande-ve.kommune.no
Anna-Elisabeth Tveit Rogde Helsesøster 33787133 anna-elisabeth.tveit.rogde@sande-ve.kommune.no
Lærere 
NavnE-post
Morten Granheim Johansen
 Sven Ruud Groven  sven.ruud.groven@sande-ve.kommune.no
 Ellen Marie Sagerud  ellen.marie.sagerud@sande-ve.kommune.no
 Ingolf Winsnes  ingolf.winsnes@sande-ve.kommune.no
 Berta Gunnerød  berta.gunnerod@sande-ve.kommune.no
 Anna Andersson  anna.andersson@sande-ve.kommune.no
 Jon Anders Iversen  
 Ellen Galleberg Bjørge  
 Inam Hashim Al-Mashhadani  
 Bodil Bryhn  
 Terje Martinsen  
 Øystein Kjørstad  ø
 Marit Eriksen Johansen  
 Vidar Wang  
 Vibeke Abrahamsen  
 Espen Eggum  
 Gro Kviberg  
 Kristin Gran Melandsør  
 Laila Martinsen  
 Jeanette Sveiven  
 Lene Sun Teien-Paul  
 Aksel Breines  
 Lene Fjugstad Wendelborg  
 Dag-Tommy Olsen  
 Kirsten Johanne Hella  
 Irene K. Sætre  
 Maileen Davidsen Aaserud  
 Anne Marie Eek Gerhardsen  
 Linn Anette Haug  
 Vera Løwer  
 Annette Bustgaard  
 Yanet Arronte Chirolde  
 Evy Karine Nilsen  
 Tommy Lian Taraldsen  
 Gine Karete Grønnestad  
Assistenter
 Mona E. S. Bjørløw
 Ingrid B. Auestad
 Helle Elisabeth Hansen
 Bodil Haugen
Hanne  Beate Weberg
Wenche K. Pettersen
Jenny Winsnes
 Merete Strøm Brekke

 

 

 

 

 

 

Jenny Winsnes